Beach House Riviera
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Beach House Riviera Bertioga villa biedt nabijheid tot nabijgelegen toeristische plekken, zoals de Riviera de São Lourenço, die op ongeveer 2 km afstand ligt.
Het vakantiehuis is gesitueerd op circa 20-minuten loopafstand van het Praia de Itaguare. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Bertioga Pedras, gelegen op ongeveer 4 km afstand.
Deze villa heeft uitzicht op de tuin. Beach House Riviera villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.
Self-catering faciliteiten zijn onder andere een koelkast, een oven en keukengerei in een eetgedeelte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Itaguare3369 km
- Riviera Golf Club3632 km
- Pucci Riviera3276 km
- Praia da Riviera de São Lourenço2661 km
- Supermercado Pao de Acucar3449 km
- Riviera de Sao Lourenco2592 km
- Armacao Lighthouse346 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos106 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Beach House Riviera villa?
Gasten van Beach House Riviera villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Beach House Riviera villa?
Beach House Riviera villa beschikt over een keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Beach House Riviera villa?
Beach House Riviera villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Riviera de São Lourenço en het Praia de Itaguare bereiken, die respectievelijk op 2 km afstand van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.